Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzisiaj w Jastrowskim Ośrodku Kultury odbyła się Senioriada

Data publikacji: 2018-11-28, Data modyfikacji: 2018-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Jastrowski Ośrodek Kultury wraz z Polskim Związkiem Emerytów Rencistów i Inwalidów koło w Jastrowiu zorganizowali imprezę dla seniorów. Prowadząca imprezę była Przewodnicząca koła Krystyna Błońska. Były kwiaty, podziękowania i zaproszenie na następny rok. Przybyli goście mogli podziwiać występy zespołów dorosłych, dziecięcych oraz solistki. Wesołą atmosferę spotęgował taniec wykonany wspólnie z widzami. Po części artystycznej seniorzy przenieśli się do restauracji Orzeł na obiad, wróżby i tańce. Do tańca grał zespół Bronek Blues. Zapraszamy na fotorelację. JG

Pełna treść wiadomości na: zlotow.naszemiasto.pl/artykul/dzisiaj-w-jastrowskim-osrodku-kultury-odbyla-sie-senioriada,4899004,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
zlotow.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: zlotow.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat złotowski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Złotowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka i Zakrzewo, zajmując powierzchnię 1660,91 km².

  Atrakcje przyrodniecze stanowią: jeziora (Złotowskie, Zaleskie, Jezioro Baba, Burmistrzowski oraz Jezioro Proboszczowskie), rzeka Głomia, Kanał Śmiardowski, kompleks leśny "Zwierzyniec", Góra Żydowska, Góra Wilhelma oraz Parki Miejskie.

  Do zabytków zalicza się: Kościół farny w Złotowie, kościół św. St. Kostki i sąd przy placu Kościuszki w Złotowie, Kościół św. Rocha, jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, Pałac Działyńskich, Willa Friedricha Iwanskiego, Lapidarium na Górze Żydowskiej, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, niewielka rezydencja myśliwska rodu Działyńskich przy ul. Zamkowej zbudowana na przełomie XVIII i XIX wieku czy Zabytkowa kamienica z 1905 roku w stylu secesyjnym  przy ul. Domańskiego w Złotowie.

  Dominująca gałęzią tytejszeej gospodarki jest przemysł metalowy, spożywczy, drukarski i odzieżowy. W stolicy powiatu funkcjonuje Cech Rzemiosł Różnych, skupiający właścicieli okolicznych zakładów rzemieślniczych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola