Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Obrót Udziałami w Spółkach Kapitałowych Antywindykacja

Data dodania: 2012-09-03
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 

Kupię Przejmę Zadłużoną Spółkę z o.o. S.A.
www.Naszeinwestycje.com zapamiętaj ten adres !!!
Kupię / Przejmę zadłużoną spółkę z o.o. i SA , GMBH , Ltd ,sro , z terenu całej europy , - sklepy ,apteki ,firmy budowlane, hurtownie ,warsztaty samochodowe , serwisy internetowe i inne które nie zostały wymienione , absolutnie każde !!! z zadłużeniem wobec Zus , Us , Banków , Dostawców krajowych i zagranicznych , w upadłości , krytycznie zadłużone , z niskim kapitałem , z zagubionym majątkiem , zagubiona dokumentacja , z gotówką w kasie , z dotacjami z Unii Europejskiej ,Absolutnie każde , przejęcie następuje w formie Aktu Notarialnego , jak również zmiana siedziby oraz zarządu , zmieniamy także nazwę spółki. Posiadasz spółkę uśpioną ? wysyłasz tylko deklaracje zerowe? masz dość płacenia księgowej miesiąc w miesiąc? oraz raz w roku za: bilans , sprawozdanie , zgłoszenie sprawozdania do KRS ? Taka spółka to garb , jeżeli jesteś rozsądny… to chcesz się pozbyć "garba"?! nie stać Cię na likwidację lub upadłość ? Nie wiesz co zrobić ? Zapraszamy 7 dni w tygodniu 24/h

Kontakt

Tel. 608 124 127

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat złotowski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Złotowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka i Zakrzewo, zajmując powierzchnię 1660,91 km².

Atrakcje przyrodniecze stanowią: jeziora (Złotowskie, Zaleskie, Jezioro Baba, Burmistrzowski oraz Jezioro Proboszczowskie), rzeka Głomia, Kanał Śmiardowski, kompleks leśny "Zwierzyniec", Góra Żydowska, Góra Wilhelma oraz Parki Miejskie.

Do zabytków zalicza się: Kościół farny w Złotowie, kościół św. St. Kostki i sąd przy placu Kościuszki w Złotowie, Kościół św. Rocha, jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, Pałac Działyńskich, Willa Friedricha Iwanskiego, Lapidarium na Górze Żydowskiej, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, niewielka rezydencja myśliwska rodu Działyńskich przy ul. Zamkowej zbudowana na przełomie XVIII i XIX wieku czy Zabytkowa kamienica z 1905 roku w stylu secesyjnym  przy ul. Domańskiego w Złotowie.

Dominująca gałęzią tytejszeej gospodarki jest przemysł metalowy, spożywczy, drukarski i odzieżowy. W stolicy powiatu funkcjonuje Cech Rzemiosł Różnych, skupiający właścicieli okolicznych zakładów rzemieślniczych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola