Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skradzione polskie złoto, czyli jak Polaczki "dają się robić". Pan Nikt - Tomasz Gryguć

 
Wsparcie przez PayPal: bit.ly/2IhlUZG Wsparcie tradycyjnym przelewem na konto: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej 68 9291 0001 0200 3827 3000 0010 Tomasz Gryguć Tytuł wpłaty: darowizna Wpłaty z zagranicy w obcych walutach: BIC/SWIFT: POLUPLPR IBAN: PL68 9291 0001 0200 3827 3000 0010 Tomasz Gryguć Tytuł wpłaty: darowizna Jeszcze podczas konferencji poczdamskiej w lipcu 1945 trzej bandyci Truman, Stalin i Churchill kłócili się o podział złota polskiego, które było w posiadaniu USA i Anglii. Finalnie zostało ono za pośrednim „przyzwoleniem” polskiego rządu agenturalnego z Londynu (ich zdanie nie było istotne, nikt się nie liczył z nimi, mieli tylko złożyć podpisy na kwitach) rozdzielone między Nowy Jork, Londyn ( w ramach m.in. „spłaty” za obsługę polskiej armii i rządu) i Moskwę (Hilary Minc, Bierut nominalni odbiorcy resztówki polskiego złota, które przez żydokomunę sowiecko-polską zostało rozkradzione). Nasi tzw. sojusznicy dokonali kradzieży zuchwałej. Bez złudzeń. Dziś USA, Berlin, Londyn i Izrael robią to samo. I zrobią jawniej i brutalniej w D-Day. Bo wojna to kasa i o kasę w niej chodzi. Cash is king. Straciliśmy dzięki sanacyjnym durniom, a potem dzięki miernotom w rodzaju Sikorskiego, Mikołajczyka i innych dokumentnie wszystko. Niedawno NBP zakupił trochę złota. Przed wojną ok 80 ton trzymaliśmy w swoich zasobach w Polsce, ponad 10 - za granicą. Dziś – nie wiadomo po co i naprawdę dlaczego – trzymamy kasę na czarną godzinę w Londynie… Czyż trzeba lepszego przykładu, nad ten z polskim złotem, jego losami, by dobrze opisać czym są polskie „elity”. Bo przecież nikt nam tego złota nie „zjumał’ ot tak sobie. Potrzebni byli do tego jeszcze usłużni polscy durnie, agenci i masoni, w rodzaju Adama Koca, Matuszewskiego, Becka itp. Tak jak dziś jankesi i Żydzi potrzebują Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło, Dudę, Morawieckiego, Rydzyka, Błaszczaka i Szatkowskiego lub Schetynę, czy innego Pawlaka lub Ziobrę. Na amerykańskim statku, pod angielską kryszą z Konstancji do Francji, a po upadku tej ostatniej do… Nowego Jorku, do którego nasz majątek nie dotarł, bo „skręcili” je zmyślni Francuzi z Vichy, którzy dopiero pod naciskiem masonów z Nowego Jorku i Londynu, grzecznie oddali złotko polskie, tylko dlatego, iż Waszyngton „aresztował” francuskie zasoby w Ameryce. Paserzy następnie rozdzielili to między sobą, jakieś resztki dając Moskwie (żydokmomunie warszawskiej).

 


Pan Nikt - Tomasz Gryguć
 
Data pliku video: 2018-10-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat złotowski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Złotowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka i Zakrzewo, zajmując powierzchnię 1660,91 km².

  Atrakcje przyrodniecze stanowią: jeziora (Złotowskie, Zaleskie, Jezioro Baba, Burmistrzowski oraz Jezioro Proboszczowskie), rzeka Głomia, Kanał Śmiardowski, kompleks leśny "Zwierzyniec", Góra Żydowska, Góra Wilhelma oraz Parki Miejskie.

  Do zabytków zalicza się: Kościół farny w Złotowie, kościół św. St. Kostki i sąd przy placu Kościuszki w Złotowie, Kościół św. Rocha, jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, Pałac Działyńskich, Willa Friedricha Iwanskiego, Lapidarium na Górze Żydowskiej, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, niewielka rezydencja myśliwska rodu Działyńskich przy ul. Zamkowej zbudowana na przełomie XVIII i XIX wieku czy Zabytkowa kamienica z 1905 roku w stylu secesyjnym  przy ul. Domańskiego w Złotowie.

  Dominująca gałęzią tytejszeej gospodarki jest przemysł metalowy, spożywczy, drukarski i odzieżowy. W stolicy powiatu funkcjonuje Cech Rzemiosł Różnych, skupiający właścicieli okolicznych zakładów rzemieślniczych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola