Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

EuCO S.A. Lider Rynku Odszkodowań. Profesjonalna pomoc prawna w odzyskiwaniu odszkodowań.

Data dodania: 2011-12-19
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. LIDER RYNKU ODSZKODOWAŃ W POLSCE I EUROPIE

MIAŁEŚ WYPADEK ? MĄDRY POLAK PO SZKODZIE ...
Powierz profesjonalistom dochodzenie swoich roszczeń ubezpieczeniowych. Nie pobieramy ŻADNYCH opłat wstępnych za prowadzenie Państwa sprawy, ani za konsultacje z naszymi ekspertami. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja uzyskiwana po pomyślnym zakończeniu dochodzenia roszczeń i po uzyskaniu od Towarzystwa Ubezpieczeniowego całej należnej dla Państwa kwoty. Taki system wynagrodzenia motywuje nas do uzyskiwania największych kwot odszkodowań na polskim rynku. Skontaktuj się z nami : KOM : 500 299 968
Kontakt
tel. 500 299 968
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat złotowski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Złotowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka i Zakrzewo, zajmując powierzchnię 1660,91 km².

Atrakcje przyrodniecze stanowią: jeziora (Złotowskie, Zaleskie, Jezioro Baba, Burmistrzowski oraz Jezioro Proboszczowskie), rzeka Głomia, Kanał Śmiardowski, kompleks leśny "Zwierzyniec", Góra Żydowska, Góra Wilhelma oraz Parki Miejskie.

Do zabytków zalicza się: Kościół farny w Złotowie, kościół św. St. Kostki i sąd przy placu Kościuszki w Złotowie, Kościół św. Rocha, jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, Pałac Działyńskich, Willa Friedricha Iwanskiego, Lapidarium na Górze Żydowskiej, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, niewielka rezydencja myśliwska rodu Działyńskich przy ul. Zamkowej zbudowana na przełomie XVIII i XIX wieku czy Zabytkowa kamienica z 1905 roku w stylu secesyjnym  przy ul. Domańskiego w Złotowie.

Dominująca gałęzią tytejszeej gospodarki jest przemysł metalowy, spożywczy, drukarski i odzieżowy. W stolicy powiatu funkcjonuje Cech Rzemiosł Różnych, skupiający właścicieli okolicznych zakładów rzemieślniczych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola