Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Wyszukiwanie i sprowadzanie samochodów z UE

Data dodania: 2012-07-05
Kategoria: Pozostałe » Inne
 

 

Już od ponad 3 lat zajmujemy się sprowadzaniem samochodów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko związany z zakupem używanego samochodu niemal do minimum przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnych cen naszych usług.

Jeśli chcesz ograniczyć wydatki i sam potrafisz znaleźć auto i sprowadzić je do kraju, oferujemy Ci również możliwość wynajmu Mercedesa Vito 2.2 CDI wraz z autotransporterem Brian James Trailers.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www.auto-motyw.pl

Możliwość negocjowania ceny!

Na życzenie podstawiamy samochód pod wskazany przez Państwa adres.

Kontakt

e-mail: biuro@auto-motyw.pl
tel.: 604 444 461

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat złotowski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Złotowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka i Zakrzewo, zajmując powierzchnię 1660,91 km².

Atrakcje przyrodniecze stanowią: jeziora (Złotowskie, Zaleskie, Jezioro Baba, Burmistrzowski oraz Jezioro Proboszczowskie), rzeka Głomia, Kanał Śmiardowski, kompleks leśny "Zwierzyniec", Góra Żydowska, Góra Wilhelma oraz Parki Miejskie.

Do zabytków zalicza się: Kościół farny w Złotowie, kościół św. St. Kostki i sąd przy placu Kościuszki w Złotowie, Kościół św. Rocha, jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, Pałac Działyńskich, Willa Friedricha Iwanskiego, Lapidarium na Górze Żydowskiej, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, niewielka rezydencja myśliwska rodu Działyńskich przy ul. Zamkowej zbudowana na przełomie XVIII i XIX wieku czy Zabytkowa kamienica z 1905 roku w stylu secesyjnym  przy ul. Domańskiego w Złotowie.

Dominująca gałęzią tytejszeej gospodarki jest przemysł metalowy, spożywczy, drukarski i odzieżowy. W stolicy powiatu funkcjonuje Cech Rzemiosł Różnych, skupiający właścicieli okolicznych zakładów rzemieślniczych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola