Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Majki zdradza patenty na drapieżniki - Złotów 2015

 
W niedzielę, 5 lipca, redakcja Wiadomości Wędkarskich wspólnie z Kołem Miejskim PZW w Złotowie zorganizowała "Dzień z Wiadomościami Wędkarskimi". Zaproszeni przez redakcję mistrzowie wędki - Tomasz Horemski (wędkarstwo spławikowe), Majki z Tim Pleciona (spinning) oraz Mariusz Getka (wędkarstwo morskie) dzielili się z zebranymi swoim doświadczeniem. W trzeciej części Majki z Tim Pleciona opowiada o swoich sposobach na złowienie dużych drapieżników - okoni, sandaczy, sumów i szczupaków. Choć jest to tylko instruktaż, bez realnego wędkowania, to jednak mistrzowie zdradzili wiele trików i patentów, które powinny zainteresować nie tylko początkujących wędkarzy, ale i doświadczonych łowców. Już wkrótce - Mariusz Getka zdradzi swoje patenty na sukces w wędkarstwie morskim. Zapraszamy!

 


WiadomosciWedkarskie
 
Data pliku video: 2015-10-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat złotowski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą w Złotowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Złotów, Jastrowie, Krajenka, Okonek, Lipka, Tarnówka i Zakrzewo, zajmując powierzchnię 1660,91 km².

  Atrakcje przyrodniecze stanowią: jeziora (Złotowskie, Zaleskie, Jezioro Baba, Burmistrzowski oraz Jezioro Proboszczowskie), rzeka Głomia, Kanał Śmiardowski, kompleks leśny "Zwierzyniec", Góra Żydowska, Góra Wilhelma oraz Parki Miejskie.

  Do zabytków zalicza się: Kościół farny w Złotowie, kościół św. St. Kostki i sąd przy placu Kościuszki w Złotowie, Kościół św. Rocha, jedyny w Polsce pomnik Piasta Kołodzieja, Pałac Działyńskich, Willa Friedricha Iwanskiego, Lapidarium na Górze Żydowskiej, Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, niewielka rezydencja myśliwska rodu Działyńskich przy ul. Zamkowej zbudowana na przełomie XVIII i XIX wieku czy Zabytkowa kamienica z 1905 roku w stylu secesyjnym  przy ul. Domańskiego w Złotowie.

  Dominująca gałęzią tytejszeej gospodarki jest przemysł metalowy, spożywczy, drukarski i odzieżowy. W stolicy powiatu funkcjonuje Cech Rzemiosł Różnych, skupiający właścicieli okolicznych zakładów rzemieślniczych.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola